۱۴۰۱-۰۳-۲۴

تجلیل از خادمیاران رسانه‌ای امام رضا(ع) در 8 استان

به مناسبت دهه فرخنده کرامت، از خادمیاران رسانه‌ای امام رضا(ع) در هشت استان کشور که در دومین جشنواره رسانه‌ای امام رضا(ع) نیز مشارکت داشته‌اند، تجلیل شد.

به گزارش آستان نیوز، امسال با تصمیم دبیرخانه دومین جشنواره رسانه‌ای امام رضا(ع) و با توجه به افزایش چشمگیر میزان مشارکت علاقه‌مندان، مقرر شد پیش از برگزاری اختتامیه رسمی جشنواره در دهه ولایت، خادمیاران رسانه‌ای فعال در استان‌هایی که بیش از 100 اثر ارسالی به دبیرخانه داشته‌اند تجلیل شوند. 
در همین راستا، صبح امروز در مشهد مقدس مراسمی با حضور رئیس مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی برگزار و از خادمیاران رسانه‌ای استان خراسان رضوی تقدیر شد.
ارسال بیش از 3000 اثر به دبیرخانه دومین جشنواره رسانه‌ای امام رضا(ع)
دبیر اجرایی دومین جشنواره رسانه‌ای امام رضا(ع) در حاشیه این مراسم گزارشی آماری از دومین دوره این جشنواره ارائه و اظهار کرد: طبق آمار تجمیع شده، 1001 نفر در این دوره از جشنواره شرکت کرده اند و  3 هزار و 127 اثر به دبیرخانه ارسال شده است که به صورت تفکیکی شامل 773 اثر در بخش خبرگزاری‌ها و مطبوعات، 850 اثر در بخش رسانه‌های صوتی و تصویری، 484 اثر در بخش رسانه‌های مجازی، 593 اثر در بخش عکس و گرافیک، 54 اثر در بخش پایان نامه‌ها و رساله‌های دانشجویی و 373 اثر در بخش بین‌الملل بوده است.
محسن هوشمند ادامه داد: خوشبختانه طبق پیش‌بینی‌های انجام شده، جشنواره رسانه‌ای بین‌المللی امام رضا(ع) در دومین تجربه برگزاری خود، با استقبال گسترده‌ای مواجه شده و در مقایسه با اولین دوره، هم در تعداد شرکت‌کنندگان و هم در تعداد آثار، شاهد افزایش قابل توجه آمار هستیم که مصداق آن افزایش 65 درصدی تعداد شرکت‌کنندگان است.  
وی درباره روند ارزیابی آثار ارسال نیز گفت: در حال حاضر داوری آثار در دو مرحله هیئت‌های انتخاب و داوران در حال انجام است و آئین اختتامیه جشنواره و تقدیر از برگزیدگان نهایی نیز در ایام دهه ولایت برگزار خواهد شد.
دبیر اجرایی جشنواره ادامه داد: با توجه به استقبال چشمگیر از دومین دوره جشنواره رسانه‌ای امام رضا(ع)، یکی از ویژه برنامه‌هایی که به عنوان رویدادهای جنبی این دوره طراحی شد، امتیازی ویژه برای استان‌هایی بود که بیش از 100 اثر ارسالی به دبیرخانه داشته‌اند و بر این اساس مقرر شد با مشارکت کانون های خدمت استانی، از خادمیاران رسانه‌ای در هشت استان خراسان رضوی، تهران، اصفهان، کرمان، قم، آذربابجان غربی، لرستان و بوشهر تجلیل به عمل آید. 
وی افزود: این برنامه ویژه خادمیاران رسانه‌ای آستان قدس رضوی بود و داوری آثار سایر شرکت‌کنندگان طبق برنامه دبیرخانه در حال انجام است.
شایان ذکر است استان های خراسان رضوی با 829 اثر، تهران با475، اصفهان با 445، کرمان با 261، قم با 140، بوشهر با110، لرستان با 108 و آذربایجان غربی با 100 اثر، هشت استان با بیش از 100 اثر ارسالی به دبیرخانه بوده‌اند که خادمان رسانه‌ای آنها مورد تقدیر قرار گرفتند.
 

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید